The Absolute Beginner’s Guide to Cryptocurrency Investing

راهنمای مطلق مبتدی برای سرمایه گذاری ارز رمزنگاری شده

logo
Updated on: May 4th, 2020 2020-05-04 20:16:18
This content has been Fact-Checked.
References are made wherever possible. All statements are based on the author’s experiences. I take pride in informing the public and helping as many as I can through sharing my experiences with my re

ارجاعات هر جا که ممکن است ساخته شده است. همه اظهارات در تجارب نویسنده بر اساس. من افتخار می کنم در اطلاع رسانی به مردم و کمک به بسیاری از من از طریق به اشتراک گذاشتن تجارب من با خوانندگان من. گفته می‌شود، هیچکس جز شما نمی‌تواند مسئولیت تصمیمات سرمایه‌گذاری ارز رمزنگاری شده خود را بر عهده بگیرد، پس قبل از سرمایه‌گذاری به آن فکر کنید.

اگر می خواهید بیشتر در مورد تکنولوژی پشت ارزهای رمزنگاری اطلاعات کسب کنید، لطفا دوره های بلاکچین ما را در رمزنگاری بررسی کنید.

وقتی برای اولین بار علاقه به ارز رمزنگاری شده را شروع کردم، فکر کردم که در این دریای عظیم ناشناخته ها آنقدر گم شده ام. از کجا شروع کنم؟ کلمات کلیدی مفید برای نگاه کردن و در نظر داشتن چیست؟ منابع مفید موجود چیست؟ این راهنمای سرمایه گذاری رمزنگاری ارز نوشته شده است به طوری که فقط در دقیقه 20، شما احساس می کنید که چه چیزی از سفر رمزنگاری آینده خود انتظار می رود و چگونه بهترین راه را برای شروع آن داشته باشید. ازش لذت ببر، شايد هيجان انگيزه ترين سواري زندگيت باشه.

ظهور ارزهای رمزنگاری شده

همانطور که سواد فنی جمعیت افزایش می یابد، پذیرش رمزنگاری به عنوان یک فروشگاه قانونی ارزش دنبال می شود و آن را شکوفا می کند. عناوین در امتداد خطوط «قیمت بیت کوین به طور کامل بالا می رود» و «افزایش قیمت Ethereum» شروع به سوراخ کردن اخبار عمومی می کنند. آنچه که ما مطمئنا می دانیم این است که افرادی که یک بار از Bitcoin تردید داشتند و تکنولوژی پشت آن به آرامی درک می کنند و به طور فزاینده ای با رمزنگاری درگیر می شوند. همانطور که در زمان نوشتن، کلاه بازار کل فضای رمزنگاری در 30.9 میلیارد دلار است. فقط چهار ماه پیش ۲۰ میلیارد بود. چهار ماه ديگه چي ميشه؟

آرایش کنونی فضای ارز رمزنگاری شده

شما درباره بیت کوین و آلت کوین ها شنیده اید. چگونه این کنوانسیون نامگذاری آغاز شد، زیرا در روزهای 2011، چنگال Bitcoin در بازار ظاهر شد. چنگال، یا کلون، هر یک از آرزوی خدمت به یک منطقه طاقچه، با هدف «بهتر» از بیت کوین. از آن زمان، رمزنگاری جدید بی شماری ظاهر شده است، از بین بردن غلبه بر بازار رمزنگاری Bitcoin. این آلت کوین ها با سرعت هشدار دهنده سهم بازار را به دست می آورند. ده بار یا بیشتر رشد در یک دوره زمانی به مدت شش هفته مشاهده شده است (نگاه کنید به PIVX، altcoin).

ارز رمزنگاری شده، سهام و فیات

ارزهایی که ما می شناسیم توسط جامعه ارز رمزنگاری شده به عنوان «فیات» نامیده می شوند. اگر چه داشتن «ارز» به نام آن، ارزهای رمزنگاری شباهت بیشتری با سهام دارند تا ارزها. هنگامی که شما چند ارز رمزنگاری می خرید، شما در واقع برخی از سهام فن آوری، بخشی از بلاکچین و قطعه ای از شبکه را خریداری می کنید.

مبادلات ارز رمزنگاری شده

شایع ترین مکان که در آن مردم خرید و تجارت ارز رمزنگاری شده در مبادلات است. مبادلات مکان هایی هستند که شما ممکن است با استفاده از فیات خریداری و فروش خود را خریداری کنید. اقدامات متعددی برای قضاوت در مورد قابلیت اطمینان و کیفیت مبادله مانند نقدینگی، گسترش، هزینه ها، محدودیت خرید و خروج، حجم معاملات، امنیت، بیمه، کاربر پسند وجود دارد. از بین این همه، من Coinbase را به عنوان بهترین مبادله دست پایین پیدا می کنم. این یک رابط کاربری مبتدی و یک بیمه رمزنگاری 100٪ بی نظیر دارد.

پس از راه اندازی یک حساب بانکی واسطه و تایید جزئیات خود با Coinbase، شما تنها پنج مرحله ساده از خرید Bitcoin فاصله دارید:

دسترسی به زبانه 'خرید/فروش بیت کوین

روش پرداخت را با استفاده از منوی کشویی انتخاب کنید

مقدار دلخواه را وارد کنید

روی «خرید بیت کوین فورا کلیک کنید.»

بیت کوین های معتبر خود را در داشبورد خود مشاهده کنید

راهنمای مطلق مبتدی برای سرمایه گذاری ارز رمزنگاری شده

هنگامی که شما با خرید رمزنگاری آشنا می شوید و شروع به خارش برای برخی از معاملات رمزنگاری (به عنوان مثال BTC/ETH) می کنید، به سادگی یک انتقال فوری از Coinbase به GDAX رایگان انجام دهید و شروع به تجارت کنید. فکر می کنم Coinbase به عنوان محل به راحتی خرید و ذخیره رمزنگاری و GDAX خود را به عنوان پلت فرم تجاری حاشیه خود را. انتقال بین دو فوری و رایگان است.

همانطور که شما به آرامی با ارزهای دیگر آشنا می شوید، ممکن است بخواهید گزینه سرمایه گذاری در آنها داشته باشید. Bittrex و Polo دو مبادله هستند که طیف وسیعی از انتخاب را ارائه می دهند.

هنگام ثبت نام در این مبادلات برای اولین بار، آن را به نقطه ای برای تأیید حساب خود با اسناد مورد نیاز در اوایل، به عنوان شما نمی خواهید به در وسط برخی از کارهای خسته کننده و آهسته مدیریت گرفتار زمانی که فرصت تجاری می آید. تأیید در این مبادلات ممکن است روزها طول بکشد، و محدودیت های خرید و برداشت فقط ممکن است به تدریج افزایش یابد، زیرا شما تجارت می کنید.

نکته دیگری که باید توجه داشت: اگر از یک ارز غیر از دلار آمریکا استفاده می کنید، سهولت بودجه و برداشت ارز را بررسی کنید. شما نمی خواهید تبادل خود را به مشکلات خروج بدون فیات مانند Bitfinex اخیرا آمده است.

کیف پول ارز رمزنگاری شده

مبادلات در کیف پول آنلاین ساخته شده است تا ارز رمزنگاری شده ای را که خریداری کرده اید حفظ کند. با این حال، برای کسانی که از کوه شنیده. هک کردن Gox, شما ممکن است احساس ناراحتی برای قرار دادن در یک مبادله. اگر نمی خواهید دارایی های رمزنگاری خود را در مبادله نگه دارید، می توانید از یک سرویس کیف پول کاغذی مانند myetherwallet.com استفاده کنید یا 99 USD را در یک کیف پول سخت افزاری مانند KeepKey صرف کنید. هر دو به هدف از بین بردن ریسک پلت فرم، به هزینه در نظر گرفتن مسئولیت امن نگه داشتن ارز رمزنگاری شده خود خدمت می کنند.

برای انتقال رمزنگاری خود از مبادلات به کیف پول سخت افزاری خود برای ذخیره سازی طولانی مدت، به سادگی این مراحل را دنبال کنید، با استفاده از Coinbase و KeepKey به عنوان مثال:

کابل USB KeepKey خود را وصل کنید

کلاینت KeepKey خود را باز کنید (در Google Chrome تحت برنامه ها)

آدرس کیف پول خود را در UI مشتری KeepKey پیدا کنید

به زبانه Coinbase 'ارسال/درخواست' دسترسی داشته باشید و آدرس کیف پول KeepKey خود را وارد کنید

تأیید مقدار و روی «ارسال وجوه» کلیک کنید

توجه داشته باشید که ابتدا مقدار کمی (به عنوان مثال 0.0001 BTC) را برای آزمایش قبل از ارسال فله ارسال کنید، مبادا خطایی رخ داده و مقدار انتقال از دست رفته باشد. هزینه انتقال شبکه کوچک ممکن است به اتهام.

شخصا، من خود را یک کیف پول سخت افزار, به عنوان من عاشق احساس داشتن در اطراف یک یادآوری ملموس از منابع رمزنگاری من. همچنین، رابط کاربری کیف پول سخت افزار باعث می شود که سکه های متعدد را حفظ کنید، که مخصوصا در هنگام شرکت در ICOs (پیشنهاد سکه اولیه) در آینده مفید است.

ارز رمزنگاری شده به عنوان درصدی از سبد سرمایه گذاری شما

این بخش به شدت ذهنی خواهد بود. Crypto دارای پتانسیل برای تحقق بخشیدن به بسیاری از داستان های غنای است، اما نوسانات آن غیر قابل پیش بینی است. به عنوان یک احتیاط، پولی که در رمزنگاری قرار داده اید باید پولی باشد که شما با از دست دادن خوب هستید. من نمی توانم بر اهمیت این موضوع تاکید کنم چرا که ما اغلب دست کم می گیریم که چگونه نوسانات بر ظرفیت های احساسی ما تاثیر می گذارد. وارونه خیلی بزرگه، ولی با خطرات زیادی همراه میشه و اگه بخوام بگم، عذاب احساسی.

نمونه کارها محافظه کارانه من پیشنهاد می کنم به شرح زیر است:

30 ساله (حداکثر) 30٪ Crypto، 50٪ سرمایه گذاری های سنتی

30 - 40 سال (حداکثر) 20% رمزنگاری, 60% سرمایه گذاری های سنتی

40 ساله (حداکثر) 10٪ Crypto، 70٪ سرمایه گذاری های سنتی

این به معنای سن تبعیض آمیز نیست، اما این واقعیت است که یکی طول می کشد تا مسئولیت های مالی بیشتر (وام مسکن، خانواده) به عنوان او رشد می کند مسن تر در نظر.

در سهم رمزنگاری تعیین شده از نمونه کارها شما ممکن است سکه های خود را بر اساس اشتهای ریسک خود متنوع کنید.

پول رو نشونم بده! سرمایه گذاری ارز رمزنگاری شده

اینجا جایی است که هیجان انگیز می شود.

چطوري برنده رو انتخاب کنيم؟ چطور بايد از انتخاب کردن بازنده اجتناب کنيم؟

توجه داشته باشید که رمزنگاری در حال حاضر در یک بازار گاو بزرگ است و هر چیزی می تواند در طول زمان افزایش یابد. همچنین، این احتمال را رد نمی کند که ما ممکن است در یک حباب مانند دات کام رونق در 2000. با این حال، قبل از تصمیم به سرمایه گذاری در یک سکه، این سوالات را از خودتان بپرسید:

سرمایه گذاری من با تیم توسعه امن است؟ اولین قاعده سرمایه گذاری همیشه باید حفظ سرمایه باشد. آیا می توانید با پول خود را به تیم توسعه تمدن اعتماد? آیا شما در مورد ترک پول خود را با بنیانگذاران که در کلاهبرداری های قبلی درگیر شده اند? اگر این علائم گفتن را دیدید، بلافاصله عقب نشینی کنید. قیمت سکه ممکن است برای همه شما مراقبت رشد, اما آن است که فقط ارزش آن را برای قرار دادن سرمایه خود را در چنین خطر.

آیا سکه مورد علاقه من یک برنامه طولانی مدت دارد؟ اگر شما نمی توانید کاغذ زرد خود را درک کنید، حداقل کاغذ سفید خود را بخوانید. تیم تلاش برای رسیدن به چه چیزی است؟ آیا آنها ابزار، و یا آنها در حال حاضر به سمت اهداف خود کار کرده است؟ جدول زمانی و نقاط عطف چیست؟

آیا سکه مورد علاقه من به نظر می رسد مانند یک طرح به بازار عرضه شده بدون هیچ پشتیبان؟ بسیاری از ایکوها این روزها فقط یک صفحه وب زیبا دارند، و سپس آنها را برای فروش به آنجا فرستاده می شوند. مراقب باشید برای این: آیا آنها قادر به ارائه?

چقدر بايد تو اين قضيه بمونم؟ نقشه خروج دارم؟ وجود خواهد داشت سکه که در آن شما نمی خواهید برای همیشه نگه دارید, اما مایل به تلنگر برای برخی از دستاوردهای کوتاه مدت. در این مورد، مطمئن شوید که یک بازه زمانی یا یک قیمت خروج را تنظیم کنید تا اثر احساسات روی معاملات خود را کاهش دهید. به نقشه ات بچسب و احساساتت رو ببين

آیا آن را مورد استفاده در دنیای واقعی? به نظر می رسد برخی از سکه ها به دلیل عوامل تقاضای عرضه، ارزش را افزایش می دهند. این روند ممکن است پایدار نباشد. برای اینکه یک سکه ارزش حمایتی بلند مدت داشته باشد، باید در نهایت یک مورد استفاده در دنیای واقعی داشته باشد. برای سکه هایی که بیش از حد شبیه یک طرح غنی سریع هستند، نگاه کنید.

معاملۀ کوتاه مدت با مارجین

هنگامی که شما با رمزنگاری آشنا می شوید، ممکن است بخواهید در «انبار» خود به امید افزایش آن تجارت کنید. برای معامله گران فارکس با تجربه، این چیز جدیدی نیست. اما برای سرمایه گذار جدید رمزنگاری، ممکن است بخواهید در مورد چگونگی ایجاد یک تجارت اهرمی خلاصه کنید.

تجارت کوتاه مدت مزایای اخبار ورودی را برای ایجاد یک جفتک سریع می گیرد. اگر شما پیش بینی خبر خوب از یک نسخه آینده از یک سکه, شما ممکن است بخواهید برای باز کردن طولانی و ببینید که چگونه آن را می رود. به یاد داشته باشید، شایعه را بخرید، اخبار را بفروشید؛ سریع عمل کنید و شجاعانه باشید اگر می خواهید با تجارت کوتاه مدت سود ببرید.

معدن

برای کسانی که راحت تر با فرم قابل پیش بینی پاداش هستند، معدن راه است. معدن شامل راه اندازی یک دکل، متشکل از GPU ها یا پردازنده ها و سرمایه گذاری در برق است. معدن تنها در ارزهای رمزنگاری شده که پروتکل اثبات کار را دنبال می کنند امکان پذیر است. طول می کشد برخی از تلاش برای راه اندازی و می شود همه چیز در حال اجرا, اما آن را جذاب به عنوان یک درآمد منفعل بلند مدت تا زمانی که شما frontload کار.

چوبداري

ردی اثبات نسخه سهام از 'معدن است.' فکر کنید این به عنوان سود سهام در سهام خود را. نرخ پاداش و روش ردی در میان اثبات سکه های سهام بسیار متفاوت است، اما به طور کلی، در مقایسه با معدن تلاش کمتری می کند.

داوری

همانطور که در مبادلات متعدد دست می گیرید، ممکن است بخواهید از یک مبادله خریداری کنید و به دیگری بفروشید تا زمانی که فرصت داوری را پیدا می کنید سود حاصل کنید. توجه داشته باشید از دو چیز اگر شما مایل به انجام این کار: به یاد داشته باشید به عامل در هزینه, و به یاد داشته باشید که قیمت می تواند تغییر زمانی که شما انتقال سکه خود را بین مبادلات, به خصوص در زمان های فرار. USD تمایل به مایع است، بنابراین این اتفاق می افتد کمتر برای آن، اما برای ارزهای دیگر مانند CAD (دلار کانادا) و SGD (دلار سنگاپور)، ممکن است فرصت های داوری بیشتری برای بهره برداری وجود داشته باشد.

منابع مفید

چک کردن coinmarketcap برای جدول بندی کلاه بازار سکه های مختلف و قیمت. برای قیمت سکه های محبوب در مبادلات مختلف، کریپتووات را بررسی کنید. برای اخبار و احساسات بازار، زیربندی‌های سکه مربوطه را بررسی کنید. در نهایت، چک کردن hhypecoaster برای چه مقدار بیشتر رمزنگاری شما برای Aventador لامبورگینی نیاز دارید:)

این در مورد تمام چیزی است که من دارم، در حال حاضر، سرمایه گذاری هوشمندانه و مهم تر از همه، فراموش نکنید که لذت ببرید!

Like what you read? Give us one like or share it to your friends and get +16 bl

973
Hungry for knowledge?
New guides and courses each week
Looking to invest?
Market data, analysis, and reports
Just curious?
A community of blockchain experts to help

Get started today

Already have an account? Sign In