How To Buy Bitcoin Anywhere! [Safe, Fast And Easy] - Blockgeeks

Updated on: April 24th, 2020
This content has been Fact-Checked.
how to buy bitcoin

گزینه های زیادی در مورد نحوه خرید بیت کوین وجود دارد که تقریبا در هر کشوری از جهان موجود است، کارت های هدیه، خودپرداز بیت کوین، معامله گران محلی، کارگزار، مبادلات وجود دارد: راهنمای نهایی ما توضیح می دهد که چگونه بیت کوین را در هر نقطه از جهان خریداری کنیم.

شاید شما در مورد این بیت کوین ارز رمزنگاری دیوانه شنیده اید. آینده پول، انقلاب پرداخت، طلای دیجیتال، قاتل کنترل سرمایه، جام مقدس Fintech. حالا شاید بخواهید بیشتر بدانید. بهترین راه یادگیری این است که فقط آن را امتحان کنید. یک بیت کوین بخرید، با آن پرداخت کنید، آن را در کیف پول دیجیتال خود ذخیره کنید، افزایش قیمت را تماشا کنید یا پایین بروید. اما از کجا می توانید آن را خریداری کنید؟ و چطور؟

برای بسیاری از مردم، اولین کسب بیت کوین یک فرایند وحشتناک است. به نظر خيلي پيچيده مياد اما در واقع، این نیست. گزینه های زیادی وجود دارد که به راحتی، سریع و راحت اولین بیت کوین خود را خریداری کنید.

کدام یک بهترین بستگی به کشور شما و ترجیحات شما دارد؟

تليدر:

استفاده از پول به طور منظم فیات برای خرید بیت کوین.

هنگامی که کیف پول دارید، از یک روش پرداخت سنتی مانند کارت اعتباری، انتقال بانکی (ACH)، کارت بدهی، تعامل یا انتقال الکترونیکی برای خرید بیت کوین در مبادله بیت کوین استفاده می کنید.

سپس Bitcoins به کیف پول رمزنگاری شما منتقل می شود.

برای پیدا کردن روشی مناسب برای خرید اولین بیت کوین خود ابتدا باید چندین عامل را در نظر بگیرید:

چقدر اطلاعات خصوصی می خواهید افشا کنید؟

چگونه می خواهید به پرداخت?

کجا زندگي ميکني؟

بسته به این عوامل شما به راحتی می توانید تصمیم بگیرید که کدام پلت فرم متناسب با نیازهای شما باشد.

این راهنما با توضیح اینکه چه گزینه هایی برای افشای اطلاعات خصوصی (یا فاش کردن آن) و کانال های پرداختی که می توانید استفاده کنید، شروع می شود. پس از این، راهنمای روش های رایج برای خرید Bitcoin را ارائه می دهد و یک مرور کلی از چندین سیستم عامل در چندین کشور ارائه می دهد.

نحوه خرید بیت کوین در هر نقطه از جهان

اطلاعات خصوصی

بیت کوین یک ابزار مالی است و در نتیجه تحت مقررات مالی در اکثر حوزه های قضایی قرار می گیرد. تقریبا در همه جا ضد پولشویی قوانین (AML) به سیستم عامل هایی اعمال می شود که بیت کوین ها را می فروشند یا کاربران را قادر به خرید و فروش بیت کوین می کنند. اکثر این سیستم عامل ها باید قوانین مشتری خود را بشناسند (KYC) برای تأیید هویت کاربران خود.

از آنجائیکه تراکنشهای بیت کوینی بصورت عمومی در بلاکچین قابل مشاهده هستند و قابل ردیابی هستند، میزان اطلاعات خصوصی که شما با خرید بیت کوین افشا می کنید می تواند پیامدهای جدی در حریم خصوصی شما داشته باشد.

چندین درجه KYC با افزایش مقدار اطلاعات خصوصی که باید افشا کنید وجود دارد. لیست زیر با کمترین درجه شروع می شود:

بدون KYC: بدون KYC بدان معنی است که پلت فرم یا فروشنده Bitcoins نمی داند که شما هستید. لازم نیست سند هویت را نشان دهید، و با یک وسیله پرداخت خصوصی مانند پول نقد، مانیگرام، Paysafecard یا وسترن یونیون پرداخت می کنید. خرید بیت کوین بدون KYC در برخی از حوزه های قضایی امکان پذیر است — برای مثال با بازار های P2P-مانند LocalBitcoins، دستگاههای خودپرداز یا کارت هدیه — اما معمولا گران تر از گزینه های دیگر است.

KYC Light: این درجه KYC شما را از طریق کانال پرداخت و/یا شماره تلفن شما شناسایی می کند. اگر با حساب بانکی خود، PayPal، کارت اعتباری یا سایر ابزارهای رایج پرداخت پرداخت کنید، ارائه دهندگان پرداخت هویت شما را می شناسند. در اکثر سیستم عامل ها، مبادلات مستقیم، سیستم عامل های مبادله یا بازار ها، شما می توانید مقدار محدودی از Bitcoins ها را با KYC Light خریداری کنید.

کامل KYC: در بالای تأیید هویت خود با شماره تلفن و حساب بانکی شما، Full KYC به این معنی است که شما اسنادی را ارائه می دهید که هویت شما را اثبات می کند. این می تواند یک گذرنامه، یک کارت شناسایی، گواهینامه رانندگی، یک لایحه ابزار یا ترکیبی از همه اینها باشد. برخی از سیستم عامل ها از شما تقاضا می کنند که اسناد هویت خود را توسط یک دفتر اسناد رسمی یا شخص ثالث مورد اعتماد مانند بانک خود تأیید کنید؛ برخی از آنها راضی هستند اگر شما یک عکس ارسال کنید که نشان می دهد کارت شناسایی خود را نگه دارید یا در فرآیند شناسایی ویدئو شرکت کنید. اگر می خواهید مقادیر بیشتری از پول یا تجارت را در مبادلات سرمایه گذاری کنید، معمولا هیچ راهی در مورد Full KYC وجود ندارد.

How To Buy Bitcoin Anywhere in The World

بهترین راه برای خرید بیت کوین چیست؟

بیت کوین پول است، اما برای خرید Bitcoins، شما باید پول را به شخص دیگری ارسال کنید. پیشرفته تر سیستم مالی کشور شما است, بهتر است سیستم مالی شما در زندگی, آسان تر از آن است که به تبادل پول خود را در Bitcoins.

جنبش پول نقد قدیمی بزرگترین مانع در جریان تجارت Bitcoin است. اگر از یک کانال پرداخت کند و گران قیمت استفاده کنید، خرید بیت کوین شما کند و گران قیمت است. اگر از یک کانال سریع استفاده می کنید، می توانید بیت کوین را به صورت مایع خریداری کنید.

در اینجا یک لیست کامل کامل نیست از عوام به معنای پرداخت برای خرید بیت کوین است:

انتقال بانک: همه ممکن است انتقال خوب بانک قدیمی را بدانند. اغلب با بانکداری آنلاین شما پول ارسال به فروشنده بیت کوین و دریافت بیت کوین زمانی که پرداخت انجام می شود. در بیشتر کشورها، این نیاز به 1-3 روز دارد. بدهی مستقیم معمولا پذیرفته نمی شود. اکثر سیستم عامل های مبادله تنها انتقال بانکی را قبول می کنند.

کارت اعتباری: کارت های اعتباری یکی از رایج ترین ابزار پرداخت است. اما تنها چند فروشندگان مستقیم تجاری کارت های اعتباری قبول. دلیل آن این است که تراکنشهای بیت کوین قابل بازگشت نیستند، در حالی که تراکنشهای کارت اعتباری می توانند معکوس شوند. این در ضرر و زیان برای فروشندگان که کارت های اعتباری پذیرفته منجر. همچنین، فروشندگان خطر می کنند که مردم بیت کوین را با کارت های اعتباری سرقت شده خریداری کنند. از بیت کوین ها برای سود بردن از شماره کارت های اعتباری دزدیده شده استفاده کنید و الگوریتم ها را برای کاهش ریسک بکار ببرید.

پی پال: چند سیستم عامل قبول پی پال, اما بسیاری از آن را رد برای مشکلات مشابه کارت های اعتباری: معاملات پی پال می توان به راحتی لغو, و هنگامی که این کار انجام می شود پس از خریدار بیت کوین به دست آورد به کیف پول دیگر منتقل کرده است, فروشنده ممکن است از دست بدهند. به همین دلیل eBay جای بدی برای تجارت Bitcoins است. اما، مانند کارت های اعتباری، برخی از سیستم عامل ها PayPal را قبول می کنند.

دیگر کانال های پرداخت (Sofort, ایده آل, Skrill به...): جهان پرداخت غنی از ارائه دهندگان پرداخت است. تنها در اتحادیه اروپا شما باید ده ها تن از آنها. بسیاری از مبادلات مستقیم از مجموعه ای غنی از آنها حمایت می کنند. اگر از یک ارائه دهنده مشترک، در آلمان Sofort، در هلند ایده آل و غیره استفاده می کنید، شانس خوبی دارید که مبادله مستقیم داخلی شما آن را قبول کند.

کانال های پرداخت خصوصی (پول نقد، اتحادیه غربی، Paysafecard و غیره): اکثر سیستم عامل های تجاری این ابزار پرداخت را قبول نمی کنند. شما تعداد بسیار کمی از سیستم عامل های مبادله را پیدا می کنید و احتمالا هیچ مبادله مستقیم در جایی که این پرداخت ها پذیرفته می شوند. اما اغلب شما یک فروشنده در بازار p2p پیدا شما می توانید با پول نقد و یا دیگر وسایل خصوصی پرداخت پرداخت. یک شانس خوب نیز ممکن است یک دستگاه خودپرداز که در آن شما می توانید بیتکوین با پول نقد خرید می شود.

ارزان ترین راه برای خرید Bitcoin چیست؟

در حال حاضر ما به خرید بیت کوین شما نزدیک تر می شویم. در این بخش از راهنمای ما، ما چندین مدل مشترک را ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد پول نقد را به پول نقد دیجیتال تغییر دهید - در بیت کوین. هر مدل دارای مزایا و معایب خاص خود است.

خودپرداز: شاید ساده ترین و خصوصی ترین روش برای به دست آوردن بیت کوین یک دستگاه خودپرداز بیت کوین باشد. شما آن را می دانید, این ماشین آلات که در آن شما می توانید پول با کارت خود را دریافت کنید. برخی از شرکت هایی مانند Lamassu تولید دستگاه های خودپرداز برای Bitcoins, که در آن شما می توانید بیت کوین با پول نقد خرید. اگر اپراتورهای این ماشین ها مایل باشند، می توانند برخی از قوانین KYC-را از تأیید تلفن همراه تا روش های بیومتریک اعمال کنند. در سکه ATM-radar.com شما پیدا کردن یک نقشه جهانی با این ماشین. نوع دیگری از دستگاه خودپرداز این است که فقط از یک شبکه موجود از دستگاه های خودپرداز استفاده کنید، مانند آن از بانک ها یا ایستگاه های قطار، برای فروش Bitcoins. این شده است به عنوان مثال در سوئیس، در اوکراین و یا در اسپانیا انجام می شود. دستگاههای خودپرداز عمدتا هزینه نسبتا بالایی از 3-6 درصد یا حتی بیشتر دارند.

کارت هدیه/کوپن: این یکی دیگر از روش آسان برای خرید بیتکوین است. شما به یک کیوسک یا یک فروشگاه دیگر می روید، یک کارت هدیه یا یک کوپن خریداری می کنید، از یک وب سایت بازدید می کنید، جایی که می توانید از کد روی کارت استفاده کنید تا بیت کوین خود را دریافت کنید. این روش برای مثال در اتریش، مکزیک و کره جنوبی استفاده می شود. مانند دستگاه های خودپرداز، کارت های هدیه اغلب هزینه های نسبتا بالا را شارژ می کنند.

مبدل های تجاری مستقیم/کارگزاران: این فروشندگان مانند دفاتر مبادله شما ممکن است از یک فرودگاه مطمئن شوید, اما دیجیتال. آنها بیت کوین را در مبادله خریداری می کنند و آن را به مشتریان می فروشند. شما از یک وب سایت بازدید می کنید، ابزار پرداخت خود را انتخاب می کنید، پرداخت می کنید و Bitcoins را برای قیمت های تعیین شده توسط پلت فرم دریافت می کنید. برای بسیاری از این سیستم عامل ها، شما نیاز به کیف پول خود دارید، در حالی که برخی، به عنوان مثال، Coinbase و Circle، به شما این گزینه را برای ذخیره و صرف Bitcoins با یک کیف پول ارائه می دهند. از آنجا که شما می توانید انواع زیادی از کانال های پرداخت استفاده, حتی کارت های اعتباری, و پی پال, چنین سیستم عامل ممکن است سریع ترین و ساده ترین راه برای کاربران جدید برای خرید اولین بیت کوین خود. هزینه مبادلات تجاری مستقیم بین 1 تا 5 درصد متفاوت است. برخی از آنها با استفاده از گسترش بین خرید و فروش درآمد کسب می کنند. بیشترین تقاضا هزینه های اضافی برای برخی از وسایل پرداخت مانند کارت های اعتباری.

P2P-Markets: در بازار P2P-خریداران و فروشندگان Bitcoin با یکدیگر ملاقات و تجارت می کنند. هزینه های موجود در این بازارها با 0 تا 1 درصد کم است؛ اسپرد به نقدینگی بازار و کانال پرداخت بستگی دارد. به غیر از مستقیم شما نه تنها می توانید, اما پیشنهاد: شما تعیین قیمت و صبر کنید تا یک نفر به شما یک بیت کوین به فروش می رساند. این کار شما را قادر می سازد مقادیر نسبتا زیادی از بیت کوین را با قیمت های نسبتا پایین خریداری کنید. معروف ترین P2P-market LocalBitcoins است. این پلت فرم جهانی در خدمت بسیاری از ارزها است و به خریداران و فروشندگان اجازه می دهد تصمیم بگیرند که کدام وسیله پرداختی مورد استفاده قرار می گیرند. این اغلب برای تسهیل مبادلات ناشناس، گاهی اوقات برای قیمت های فوق العاده بالا استفاده می شود. Bitcoin.de، بزرگترین بازار P2P در منطقه یورو، نقدینگی خوبی را ارائه می دهد و گزینه خوبی برای تغییر یورو به Bitcoin است. سومین بازار معروف P2P bitsquare، یک بازار کاملا غیر متمرکز است که چیزی بیش از یک نرم افزار است که مردم را متصل می کند.

سیستم عامل های مبادله: اگر می خواهید مقادیر زیادی از بیت کوین را به قیمت های خوب خریداری کنید یا با بیت کوین ها معامله کنید، به احتمال زیاد یک پلت فرم مبادله را انتخاب خواهید کرد. مبادلات به عنوان سپردن برای مشتریان خود عمل می کنند و هر دو بیت کوین و فیات پول را از طرف مشتریان خود نجات می دهند. در اینجا شما می توانید سفارشات خود را به خرید و یا فروش بیت کوین ارائه, و موتور تجاری خود را از مبادلات انباشته این سفارشات و بازدید کنندگان پیشنهادات از خریداران و فروشندگان و فرآیندهای معاملات. اغلب مبادلات گزینه های بیشتری برای تجارت مانند تجارت مارجین دارند. معمولا، هزینه ها و گسترش کم است. اما روند شروع یک حساب کاربری در مبادلات می تواند پیچیده باشد، نیاز به اطلاعات محرمانه دارد و به شما نیاز دارد که با پول خود به مبادله اعتماد کنید.

پاداش: جامع ترین راهنمای کیف پول دیجیتال: نمونه های گام به گام

هشدار در مورد مبادلات، کیف پول و بانک

با وجود اثبات الزامات هویت، به یاد داشته باشید مبادلات و کیف پول همان حمایت بانک ها را فراهم نمی کند.

به عنوان مثال، اگر مبادله از کسب و کار خارج شود یا توسط هکرها سرقت شود، اغلب بیمه ای برای حساب شما وجود ندارد یا محدود نیست، مانند مورد مبادله Mt Gox بد نام بود.

بیت کوین وضعیت قانونی به عنوان یک ارز در اکثر نقاط جهان ندارد و مقامات معمولا نمی دانند که چگونه به بهترین وجه به سرقت نزدیک شوند. برخی از مبادلات بزرگتر پس از سرقت از مبادله خود، صندوق های مشتری را جایگزین کرده اند، اما در این مرحله، آنها از نظر قانونی موظف به انجام این کار نیستند.

How To Buy Bitcoin Anywhere in The World (Ultimate guide)

چگونه بیت کوین را در کشور خود خریداری کنید؟

در سراسر جهان: تقریبا در همه جا در جهان، شما فرصتی برای استفاده از بیت کوین های محلی، BitSquare یا خودپرداز بیت کوین دارید. در حالی که این گزینه هایی است که می توانید استفاده کنید، ارزش آن است که گزینه های بیشتری را در کشور خود جستجو کنید.

آمریکای شمالی

ایالات متحده آمریکا و کانادا دو تا از بزرگترین بازارهای برای خریداران بیت کوین هستند. خریداران می توانند از طیف گسترده ای از گزینه های خرید Bitcoins را انتخاب کنند. در هر دو کشور، در کنار LocalBitcoins و دستگاههای خودپرداز فروشندگان مستقیم Coinbase، دایره و هند سکه، P2P بازار Paxful و مبادله کراکن پیدا می کنید.

ایالات متحده آمریکا

مبادلات مستقیم: با Coinbase و Kraken دو سیستم عامل اصلی یک راه آسان برای خرید Bitcoins با هزینه های کم و ذخیره آنها در یک کیف پول آنلاین ارائه می دهند. هر دو سیستم عامل هر دو انتقال بانکی و کارت های اعتباری را قبول می کنند. Indacoin یک پلت فرم دیگر برای مبادله مستقیم است، اما بدون کیف پول یکپارچه. گزینه بعدی, Expresscoin, را قادر می سازد کسب بیتکوین با پول نقد از طریق Billpay.

P2P-بازار: علاوه بر LocalBitcoins و Bitsquare Bitquick و Paxful P2P-بازارهای موجود برای مشتریان در ایالات متحده هستند. در Bitquick شما با واریز پول نقد در بانک فروشنده پرداخت می کنید، در Paxful فروشنده می تواند هر کانال پرداخت او می خواهد، از جمله پی پال، اتحادیه غربی، کارت های اعتباری و بدهی، کارت های هدیه و خیلی بیشتر را انتخاب کنید. در حالی که قیمت ها در Paxful معمولا بسیار بالا, Bitquick اتهام هزینه 2 در صد.

مبادلات: اگر می خواهید Bitcoins را با دلار در مبادله خریداری کنید، شما باید چند سیستم عامل را انتخاب کنید. بزرگترین مبادلات عبارتند از Bitstamp؛ GDAX Coinbase و Bitfinex، به دنبال آن BTC-E، Kraken و Gemini. در حالی که اکثر مبادلات به شدت قبول انتقال بانکی, BTC-E ارائه می دهد علاوه بر این بودجه از یک حساب با کارت های اعتباری و ارائه دهندگان پرداخت مانند PerfectMoney, Paysafecards و بیشتر.

خرید بیت کوین در کانادا

مستقیم: هر دو Kraken و Coinbase برای مشتریان کانادایی باز هستند که می توانند بیت کوین ها را با انتقال بانکی یا کارت اعتباری خریداری کنند و آنها را در کیف پول آنلاین پلت فرم ذخیره کنند. همچنین Indacoin برای مشتریان کانادایی در دسترس است. خاص تر برای کانادایی ها، با این حال، QuickBT و Canadianbitcoins.com هستند, سیستم عامل که در آن شما به طور مستقیم می توانید خرید بیتکوین برای بالا 150 دلار کانادا با چند وسیله پرداخت مانند INRAC® آنلاین و Flexepin کوپن. CanadianBitcoin.com همچنین گزینه ای را برای پرداخت با پول نقد به صورت شخصی یا سپرده ارائه می دهد.

P2P: مشتریان کانادا می توانند از بازارهای بین المللی P2P مانند Paxful و LocalBitcoin برای خرید Bitcoins در بازارهای P2P استفاده کنند.

تبادل: مبادلات مختلف تجارت را با دلار کانادا فعال می کند. کراکن و CoinSquare برجسته ترین نمونه ها هستند.

آمریکای میانه و جنوبی

به غیر از آمریکای شمالی، آمریکای میانه و جنوبی، چند سال پیش بیت کوین ها را کشف کردند، بیشتر در 2014/2015. اکثر مبادلات نسبتا جدید هستند و با توجه به حجم پایین تر و نقدینگی کوچکتر، خریداران باید هزینه های بیشتری را در هزینه ها و برای گسترش پرداخت کنند.

چندین مبادله در برخی از کشورهای آمریکای جنوبی و میانه موجود است: ساتوشی تانگو یک فروشنده مستقیم برای برزیل، شیلی، کلمبیا، کاستاریکا، اکوادور، السالوادور، گواتمالا، هندوراس، مکزیک، نیکاراگوئه، پاناما و پرو است. بیتکس لا خدمات را در آرژانتین، شیلی، کلمبیا و اروگوئه ارائه می دهد.

بیت کوین های محلی P2P-market در اکثر کشورهای آمریکای لاتین موجود است.

در مکزیک

کارت های هدیه: با استفاده از تراشه Chap.com شما می توانید کارت های هدیه بیت کوین در بیش از خرید 5.000 مغازه ها.

مستقیم: Vlabit.com اجازه می دهد تا مردم را به خرید بیت کوین با MXN توسط انتقال بانکی و یا واریز پول نقد در OXXO, 7-یازده, شاخه Banamex و دستگاه خودپرداز.

تبادل: Bitso.com مبادله ای برای مکزیک است. هزینه ها به سرعت در حال کاهش با حجم تجارت به عنوان کم 0,1 در صد; گسترش نسبتا کوچک است.

خرید بیت کوین در برزیل

مستقیم: مردم برزیل می توانند بیت کوین ها را به طور مستقیم در Mercadobitcoin.com.br خریداری کنند، یک کارگزار که خود را بزرگترین مبادله بیت کوین در آمریکای لاتین می نامد.

تبادل: یکی از تبادل عمده برای Bitcoin در برزیل FlowBTC است. در اینجا مردم می توانند بیت کوین ها را خریداری یا فروش کنند. سپرده ها را می توان با نقل و انتقالات بان ساخته شده. تبادل دوم عمده Foxbit.com.br است

خرید بیت کوین در آرژانتین

مستقیم: ریپیو یک کیف پول برنامه است که اجازه می دهد تا کاربران را به خرید بیتکوین است. ویژگی خاص آن این است که امکان کسب بیت کوین در اعتبار را فراهم می کند و به عنوان یک دروازه پرداخت برای پرداخت با بیت کوین عمل می کند.

خرید بیت کوین در ونزوئلا

تبادل: با SurBitcoin ونزوئلا است تبادل بیت کوین خود را.

خرید بیت کوین در شیلی

مبادله: شیلی SurBTC مبادله بیت کوین خود را دارد که در هنگام دریافت بودجه از دولت شیلی، اخبار بین المللی را به دست آورد. مردم می توانند خرید و یا فروش بیتکوین در اینجا و سپرده در پزو شیلی را می توان با نقل و انتقالات بانکی محلی ساخته شده.

اروپا

خودپرداز: وب سایت coinatmradar.com صدها دستگاه خودپرداز بیت کوین را در اروپا فهرست می کند.

مستقیم: با توجه به وضعیت نامشخص مقررات در منطقه یورو، ده ها مبادله مستقیم برای خرید Bitcoin وجود دارد که انواع مختلفی از کانال های پرداخت را ارائه می دهد. اکثر این کارگزار مشتریان خود را با هزینه های بسته به کانال پرداخت 0,5-5 درصد شارژ می کنند و از طریق اسپرد درآمد کسب می کنند.

در حالی که سیستم عامل های بالا فقط بیت کوین را به فروش می رسانند و هیچ یا هیچ کیف پول آنلاین پیشرفته، Coinbase و Circle آنلاین کیف پول با گزینه خرید بیت کوین با انتقال بانکی یا کارت اعتباری در اکثر کشورهای اروپایی در دسترس هستند.

P2P-Markets: LocalBitcoin برای هر کشور منطقه یورو به جز آلمان در دسترس است. Bitcoin.de یک بازار P2P-برای کل منطقه یورو است که در آن مردم می توانند بیت کوین ها را با انتقال SEPA خریداری و فروش کنند. با 0,5 درصد و گسترش کم، Bitcoin.de احتمالا ارزان ترین روش برای خرید Bitcoins به جز مبادلات است.

تبادل: چندین مبادلات در خدمت منطقه یورو. کراکن مبادله پیشرو است و به دنبال آن Bitstamp و BTC-E است. تمام مبادلات تقاضا KYC کامل است.

منطقه يورو

در اتریش

شهروندان اتریش می توانند بیت کوین ها را با کارت های هدیه از bitcoinbon.at خریداری کنند که در بسیاری از مغازه های ترافیک فروخته می شود. این راحت است، اما روش نسبتا گران قیمت برای خرید Bitcoins.

در آلمان

برای آلمانی ها، Fidor-Bank شروع خوبی برای خرید Bitcoins است. این شرکای آنلاین بانک با Bitcoin.de و Kraken، باعث می شود تجارت در این سیستم عامل ها به طور قابل توجهی سریع تر و راحت تر باشد. در Bitcoin.de مشتریان Fidor بلافاصله می توانند وضعیت KYC کامل را به دست آورند و از اصطلاح Expresstrade استفاده کنند. این آنها را قادر به خرید یک مقدار نامحدود از بیتکوین برای قیمت نسبتا پایین تنها چند دقیقه پس از اولین تماس با پلت فرم.

در اسپانیا

در اسپانیا، شما به راحتی می توانید Bitcoins را در هزاران دستگاه خودپرداز با Bit2me.com و chip-chap.com خریداری کنید.

اروپا (یورو نیست)

تقریبا در هر کشور اروپایی localbitcoins در دسترس است. با توجه به مبادله ارز خوب بین ارزهای محلی و یورو، بسیاری از مردم در کشورهای اروپایی از سیستم عامل های بزرگ اروپایی (کراکن، bitcoin.de) برای خرید Bitcoins استفاده می کنند. از آنجا که هزینه های بالا و گسترش بزرگ در مبادلات کوچک می تواند یک حق بیمه بزرگ در قیمت اضافه کنید، اغلب ارزان تر است که ارز محلی را به یورو تغییر دهید و از سیستم عامل های یورو استفاده کنید که عمدتا مشتریان را از کل اروپا قبول می کنند.

یک روش آسان این است که با یک کارت اعتباری در صورت موجود بودن پرداخت کنید. ارائه دهنده کارت اعتباری خود را بدست آورده در گسترش ارز و هزینه, اما شما می توانید بیتکوین سریع و راحت خرید.

در انگلستان

مستقیم: Coinbase همچنین برای شهروند انگلستان برای خرید Bitcoins با انتقال بانکی و کارت های اعتباری در دسترس است. بسیاری از مردم از بریتانیا استفاده bittylicious.com, ارائه می دهد که در کنار نقل و انتقالات بانکی و کارت های اعتباری بریتانیا خاص گزینه های پرداخت مانند Paym یا بارکلیز Pingit. هزینه ها، با این حال، بسته به گزینه پرداخت، بسیار بزرگ است. یکی دیگر از کارگزار ارائه می دهد که تبادل مستقیم

تبادل: محبوب ترین بورس در انگلستان Coinfloor است و به دنبال آن Kraken و GDAX Coinbase است.

در سوئیس

خودپرداز: اخیرا شرکت ملی راه آهن SBB اعلام کرد که شهروندان سوئیس می توانند Bitcoins را در هر دستگاه بلیط در هر ایستگاه راه آهن خریداری کنند. پرداخت را می توان با پول نقد یا پول نقد الکترونیکی ساخته شده; کارت های اعتباری پذیرفته نمی. در بالای این شخص در سوئیس می توانید بیت کوین خودپرداز توسط bitconsuisse.ch در مکان های مختلف عمل پیدا.

مستقیم: کارگزار bitcoinsuisse.ch گزینه ای برای خرید Bitcoins با پول نقد و انتقال بانکی ارائه می دهد. 247exchange.com گزینه خرید Bitcoins با فرانکن را اجرا کرد. اکثر مبادلات مستقیم دیگر مانند Coinbase، Circle و غیره مشتریان سوئیس را قبول می کنند اما از آنها تقاضا می کنند که با یورو پرداخت کنند.

در لهستان

مبادلات: با Bitmarket.pl، BitBay.net و bitmaszyna.pl لهستان دارای سه مبادلات بیت کوین است که در آن شما می توانید بیتکوین ها را با شرایط نسبتا خوب با زلوتی خریداری کنید.

در نروژ

مستقیم: Cubits.com را قادر می سازد کسب مستقیم بیتکوین با NOK.

تبادل: نروژ دارای یک مبادله، bitcoinsnorway.com. اما حجم بسیار کم است تا خریداران حق بیمه را پرداخت کنند.

در سوئد

مستقیم: سوئد دارای دو کارگزار بیت کوین که در آن شما می توانید بیت کوین با SEK خرید: bt.cx و fybse.se.

در دانمارک

مستقیم: تنها ارز دانمارکی coinify.com است.

در اوکراین

ATM: با کمک btcu.biz امکان خرید Bitcoins در هر دستگاه خودپرداز بانک در کل کشور وجود دارد.

مستقیم: Buy.kuna.io ارائه می دهد تبادل مستقیم بیت کوین برای Hrystna. یکی دیگر از تبادل مستقیم btcu.biz است.

تبادل: با kuna.io اوکراین دارای تبادل بیت کوین خود را برای Hryhna است.

در روسیه

با توجه به وضعیت قانونی نامشخص Bitcoin در روسیه، تنها چند مبادله و کارگزاران وجود دارد. به نظر می رسد بسیاری از مردم با localbitcoins تجارت می کنند.

مستقیم: matbea.com یک فروشنده مستقیم بیت کوین برای روبل است. این نیاز به ثبت نام کاربران با یک شماره تلفن.

مبادله: BTC-E مبادله عمده ای برای تجارت Rubel و Bitcoin است. آن را با انواع ارائه دهندگان پرداخت کار می کند تا اجازه سپرده وجوه.

آسيا

آسیا بازار سریع ترین رشد برای Bitcoins است. در چین، ژاپن و کره جنوبی یک تجارت زنده با Bitcoins در مبادلات وجود دارد، در حالی که کشورهای عربی مانند امارات بیشتر یا کمتر بیت کوین رایگان هستند. در این کشورها، بهترین تغییرات این است که یک دستگاه خودپرداز یا یک فروشنده در LocalbitCons پیدا کنید.

در چین

مبادلات: چین دارای مایع ترین چشم انداز تبادل Bitcoin در جهان است. با Huobi، OKCoin و BTC چین، مبادلات را با بیشترین حجم پیدا می کنید. این مبادلات هزینه صفر را شارژ می کنند و در نتیجه گسترش بسیار کم است. در کنار آنها بسیاری از مبادلات بیشتر است.

در ژاپن

مستقیم: محبوب ترین کارگزار ارز مستقیم برای ین bitflyer.jp است. کارگزار طیف گسترده ای از درجه های تأیید را ارائه می دهد - از ایمیل کامل KYC - و هزینه های بسیار پایین را هزینه می کند.

مبادله: با Quoine، Coincheck و Kraken سه مبادله در بازار ژاپن خدمت می کنند. در حالی که آنها نمی توانند با مبادلات چینی در مورد نقدینگی رقابت کنند، آنها خدمات خوبی برای خرید بیت کوین ارائه می دهند.

تايلند

مستقیم: بیت کوین بروکر برای تایلند bitcoin.co.th است. کارگزار دیگر، coins.co.th، یک کیف پول آنلاین راحت را اضافه می کند.

تبادل: با bx.in.th تایلند است تبادل بیت کوین خود را.

در کره

مستقیم و خودپرداز: coinplug.com ارائه می دهد انواع خدمات برای خرید و فروش بیتکوین. آنها ارائه دو دستگاه خودپرداز منحصر به فرد در سئول, قادر به خرید بیت کوین در هزاران نفر از دستگاه های خودپرداز در کشور با همکاری با یک تولید کننده دستگاه خودپرداز و ارائه گزینه برای خرید بیت کوین با چند کارت هدیه.

تبادل: با korbit.co.kr کره جنوبی دارای یک ارز به خوبی توسعه یافته است که نه تنها تجارت با Bitcoin بلکه کیف پول برای تمام دستگاه ها و خدمات پرداخت ارائه می دهد. همچنین، coinplug.com دارای مبادله است.

در هند

مستقیم: یک آدرس به خرید, فروش, ذخیره و ارسال بیت کوین unocoin.com است, Indias بزرگترین بیت کوین فروشنده. بیشتر یا کمتر همان پیشنهادات zebpay.com, یکی دیگر از پلت فرم بزرگ برای بیتکوین در هند. مثل هر مبادله ای در هند، این دو سیستم عامل نیاز به تایید هویت دارند.

تبادل: coinsecure.در هر دو کیف پول آنلاین به عنوان مبادله است.

در فیلیپین

فیلیپین دارای انواع شگفت انگیز از سیستم عامل که در آن شما می توانید بیتکوین خرید.

کارت های هدیه: در prepaidbitcoin.ph شما می توانید کارت های کوپن شما می توانید در مکان های مختلف در فیلیپین خرید از گرو در اوردن.

مستقیم: buybitcoin.ph یک فروشنده برای بیتکوین است, سکه های دیگر. سکه ها.pH طیف گسترده ای از کانال های پرداخت مانند سپرده های نقدی در بانک ها، انتقال آنلاین و کوپن های موجود در سراسر کشور در فروشگاه ها را می پذیرد.

مبادلات: با coinage.ph و BTCexchange.ph فیلیپین دارای دو مبادله بیت کوین است.

در ترکیه

در حالی که Bitcoin در ترکیه تنظیم نشده است، پس از کودتای شکست خورده و محدودیت های افزایش یافته توسط دولت، به نظر می رسد فشار رو به رشد شرکت های Bitcoin وجود دارد.

هدیه کارت: با bitupcard.com شما می توانید کوپن است که در اوردن از گرو برای بیتکوین آنلاین خرید.

مستقیم: koinim.com یک پلت فرم که در آن شما می توانید به طور مستقیم خرید بیت کوین و لیت کوین با لیره است.

تبادل: BTCturk.com اولین مبادله بیت کوین ترکیه است. در اینجا شما می توانید Bitcoins را خریداری و فروش کنید. اخیرا BTCturk مشکل با حساب بانکی خود را به حال، و شده اند شایعات آن را به تعطیل وجود دارد. اما در حال حاضر به نظر می رسد هنوز کار می کند.

خاورمیانه

در اسرائیل

مستقیم: بیت از طلا قدیمی ترین پلت فرم بیت کوین در اسرائیل است. در اینجا شما می توانید به طور مستقیم خرید و فروش Bitcoins.

تبادل: Bit2C تبادل عمده بیت کوین اسرائیل است.

سایر موارد: شهروند امارات متحده عربی می تواند از bitoasis.net برای خرید بیت کوین به طور مستقیم استفاده کند؛ در کویت شما می توانید Bitfils.com را خریداری کنید؛ در ویتنام کارگزار bitcoinvietnam.com.vn و vbtc.vn مبادله را پیدا می کنید؛ در مالزی coinbox.biz و coins.my یک کیف پول آنلاین و یک روش آسان برای خرید و فروش ارائه می دهد بیت کوین، در حالی که oinhako.com یک کیف پول با گزینه خرید و فروش برای مالزی و سنگاپور و bitx.co ارائه می دهد تبادل برای مالزی و اندونزی. شهروند تایوان می تواند از maicoin.com برای خرید، فروش و استفاده از Bitcoins استفاده کند.

اقيانوسيه

در استرالیا

مستقیم: استرالیا دارای چندین فروشندگان مستقیم بیت کوین: btradeaustralia.com پشتیبانی از پولی-پرداخت، buyabitcoin.com.au سپرده نقدی در بانک ها می پذیرد، cointree.com.au از هر دو پرداخت گزینه، coinloft.com.au بیش از حد به علاوه کوپن Flexepin و bitcoin.com.au را قادر می سازد کسب بیت کوین با واریز پول نقد در کیوسک. coinjar.com.au خود را ترویج نه تنها به عنوان یک فروشنده بلکه به عنوان یک کیف پول به استفاده از بیتکوین.

تبادل: با dependentreserve.com و coinspot.com.au استرالیا دارای دو مبادله است.

در نیوزلند

مستقیم: در coined.co.nz شما می توانید بیتکوین ها را با انتقال بانکی آنلاین خریداری کنید، در buybitcoin.co.nz با سپرده های بانکی. گزینه های پرداخت بیشتر ارائه coinhub.nz که در آن شما می توانید نه تنها با نقل و انتقالات بانکی پرداخت بلکه با سپرده های نقدی در دستگاه های خودپرداز و پیشگویان به عنوان با پی پال. mybitcoinsaver.com ارائه می دهد یک کیف پول و گزینه برای سرمایه گذاری به طور منظم در Bitcoins با انتقال بانکی اتوماتیک.

تبادل: نیوزیلند دارای دو مبادله Bitcoin است. در bitnz.com گسترش نسبتا بزرگ است، در حالی که قیمت های بهتر در nzbcx.com،

خرید بیت کوین در آفریقا

در مقایسه با بقیه جهان آفریقایی فاقد تصویب بیت کوین و تنها چند مبادلات. اگر هیچ مبادله ای وجود نداشته باشد، در بسیاری از کشورها ایده خوبی است که LocalBitcoins را برای پیدا کردن یک فروشنده محلی جستجو کنید.

در آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی دارای دو مبادله بیت کوین است: Bit-X و ice3x.com (یخ مکعب).

در نیجریه

در نیجریه، شما همچنین می توانید Bit-X تجارت بیتکوین. همچنین می توانید از nairaex.com برای خرید Bitcoins با نقل و انتقالات بانکی و bitpesa.co برای خرید سکه با کارت های بدهی یا paga استفاده کنید.

در تانزانیا

در تانزانیا، شما می توانید bitpesa.co برای خرید Bitcoins با انتقال بانکی استفاده کنید.

در اوگاندا

Bitpeesa.co شهروندان اوگاندا را برای خرید Bitcoins با MTN یا Airtel Money ارائه می دهد.

در زیمبابوه

به نظر می رسد Bitcoinfundi.com به زیمبابوه خدمت می کند، اما قیمت ها در دلار نشان داده شده است.

نتیجه گیری

خرید بیت کوین همیشه به همان اندازه که تازه واردان انتظار می رود آسان نیست. خبر خوب این است که تعداد گزینه ها در حال افزایش است و همیشه آسان تر می شود.

Like what you read? Give us one like or share it to your friends and get +16

783
Hungry for knowledge?
New guides and courses each week
Looking to invest?
Market data, analysis, and reports
Just curious?
A community of blockchain experts to help

Get started today

Already have an account? Sign In