7 з кращих Tezos гаманців [Найповніший список]

7 з кращих Tezos гаманців [Найповніший список]

logo
Updated on: April 25th, 2020 2020-04-25 12:49:39
This content has been Fact-Checked.
Luckily for you, we have put together the list for top 7 tezos wallets that anyone looking for securely storing their Tezos should definitely get. Ledger Nano X Ledger Nano X/T TezBox Walle

На щастя для вас, ми зібрали список для топ-7 гаманців tezos, які кожен, хто шукає безпечне зберігання своїх криптовалют, безумовно, повинен отримати.

Леджер нано X

Леджер Nano X/T

TezBox Гаманець

Атомний гаманець

Магнум гаманець

Тезос.Блакитний

Гаурда

Tezos - це незалежний блокчейн, який по суті є смарт-контрактною платформою. Оснащений механізмом консенсусу доказів, Тезос передає владу, щоб направити її розвиток на саму громаду.

Завдяки мережевому управлінню, XTZ [рідна валюта блокчейну Tezos] голосує за пропозиції, які при прийнятті опрацьовуються розробниками. Отже, ключ тут тримається за XTZs. Тепер вам потрібен правильний гаманець, щоб переконатися, що ваш XTZs залишається безпечним. Хіба не було б краще, якби це було те, що підтримує інші крипти, а також?

Леджер нано X

Якщо ви шукаєте апаратний гаманець, Ledger Nano має найкраще розмаїття. Вгорі стоїть Ledger Nano X. розроблений з використанням найновішого найсучаснішого чіпа, розробленого спеціально для захисту ваших крипто-фондів. Його лаконічний дизайн робить його надзвичайно простим в перенесенні. Це спортивний світлодіодний екран, 2 кнопки і алюмінієва поворотна кришка. Він поставляється з підтримкою більш ніж 20 монет та токенів ERC-20 разом з простором для зберігання до 100 децентралізованих додатків. Чіп сертифікований EAL5+, що дає комфорт за рівень надійності та безпеки продукту. Продукт працює на власній операційній системі під назвою BOLOS, розробленої компанією Ledger, щоб забезпечити максимальну безпеку dapps і крипто, що зберігаються на обладнанні.

Ви можете легко підключити його до ноутбука за допомогою кабельного порту USB-C або підключитися за допомогою Bluetooth підключення до мобільного телефону також. Щоб долучити його, він поставляється з не таким здоровим цінником близько 136 доларів США. Оформити замовлення можна з їхнього сайту. Комплект поставки містить USB-кабель, ручну листівку, листи з кодом відновлення та ремінець для ключів разом з апаратним пристроєм гаманця.

Одна дивовижна функція, яка поставляється з продуктами Ledger, полягає в тому, що за допомогою програми Ledger Live ви можете заробити свої монети tezos і отримувати нагороди за свої володіння. Підсумовуємо:

Плюси:

Портативний і легкий дизайн.

Початківці дружні.

Легко налаштовувати, він не потребує комп'ютера. За допомогою пристрою можна встановити PIN-код.

Пасивний варіант доходу з пакетом акцій Tezos.

Мінуси:

Безпека коштів залежить від вас. При втраті відновлювальних листів ваші кошти можуть бути вкрадені.

Не дуже дешевий варіант.

Програмне забезпечення не є відкритим вихідним кодом.

Не підходить для короткочасного зберігання. Краще підходить для довготривалої ходла.

Модель гаманця Trezor — T

Гаманець з заднім числом, Trezor - це безпечний, легкий і надзвичайно портативний пристрій, який кожен, хто хоче захистити свої кошти в автономному режимі, повинен розглянути питання про придбання. Гаманець мультивалютний за дизайном підтримує колосальні 1000 різних монет. Він оснащений невеликим яскравим рідкокристалічним екраном, який дозволяє встановлювати PIN-код, перевіряти транзакції та отримувати підтвердження для здійснення транзакцій. Він витримує екстремальні температури і встановлює

Як тільки ви налаштуєте і перевели свої кошти, ви можете отримати доступ до власної інформаційної панелі на веб-сайті. Веб-сайт дозволяє взаємодіяти з коштами в обліковій книзі, з функціоналом відправляти, отримувати, купувати або навіть обмінювати свої кошти на інші криптовалюти. Ви також можете відстежувати історію транзакцій за допомогою інформаційної панелі веб-сайту. Ви також можете зберігати паролі та керувати ними на хмарі або на картці Micro-SD, яка підтримується пристроєм. Збираючи його разом ми маємо:

Плюси:

Простий у використанні.

Невеликий портативний дизайн.

Сумісність з усіма ОС

1000+ різних монет.

Ваш закритий ключ завжди захищений.

Підтримує XTZ порівняно з попередніми моделями, які не пропонували цієї функціональності.

Мінуси:

Не такий малий порівняно з продуктами облікової книги.

Схильний до втрати або крадіжки, що призводить до втрати коштів.

Ціна досить крута. За 150 доларів.

TezBox Гаманець

Найбільш раннім функціональним GUI гаманцем для Tezos є TezBox Wallet. Він був розроблений дуже незабаром після того, як був проведений ICO для Tezos, що робить його ексклюзивним продуктом tezos. Він дуже безпечний, оскільки він не зберігає внутрішньо жодної інформації про ваш закритий ключ, але насправді використовує ваш власний пристрій як сховище для ваших ключів для доступу та отримання інформації з. Це достовірно, враховуючи кількість перевірок, які він пройшов, за свою сучасну структуру безпеки.

Він розроблений так, щоб бути дружнім до розробників, отже, якщо ви розробник і любите експериментувати з різними криптосами, ви можете по суті використовувати TezBox і інтегрувати його з власними децентралізованими додатками. Все це можливо, оскільки він є безкоштовним і з відкритим кодом легко доступний на Github. Завантажити його можна зі сховища як веб-гаманець, так і настільний додаток для гаманця. Він також доступний як розширення браузера для Chrome. Резюмуючи все про TezBox у нас є:

Плюси:

Зроблено для ХТЗ.

Безпечний ефект, який не зберігає або не вимагає ваших закритих ключів.

Компанія пройшла кілька аудитів, які поручилися за свої стандарти безпеки.

Вільний у використанні. Відкритий вихідний код.

Мінуси:

Не для новачків.

Потрібне ознайомлення з Github і кодування для належного використання.

Атомний гаманець

Гаманець Atomic — це веб-гаманець, який зберігає інформацію про ваш закритий ключ локально на вашому пристрої. Ви можете отримати доступ до програми гаманця через свій телефон або завантажити його для робочого столу. В якості одного з ключових переваг, він підтримує всі доступні операційні системи, тому незалежно від того, яку ОС ви використовуєте, є сумісна версія програми.

Серед його особливостей, він спортивний дуже зручний інтерфейс, який робить взаємодію дуже безшовним. Він надзвичайно безпечний і не зберігає вашу приватну інформацію в своїй базі даних, тим самим роблячи її вільним гаманцем. Він підтримує понад 300 криптовалют, серед яких стоять XTZ, BTC, ETH, XRP та багато іншого.

Додаток Atomic Wallet дозволяє в додатку купувати доступні криптовалюти через вашу кредитну картку. Він в основному підтримує валюту USD і EUR, з підтримкою більше на шляху. Це багатоядерний гаманець, за допомогою якого ви можете зберігати декілька валют у єдиному атомному гаманці.

Atomic Wallet поставляється з Atomic Swap - обміном, який дозволяє обміняти свої криптовалюти на інші підтримувані криптовалюти. Це робить це в крос-ланцюгову моду, що дозволяє уникнути ризику стороннього залучення. Додаток гаманець доступний для безкоштовного скачування з його сайту. Він також пропонує заробляти та партнерські програми, дозволяючи користувачам купувати і утримувати свою національну валюту під назвою AWC. Отже, атомний гаманець плюси і мінуси можна згустити до наступного:

Плюси:

Постійно зростаючий список підтримуваних криптовалют.

Алгоритми HD для безпечного зберігання даних.

Atomic Swaps для обміну криптовалютами безпечно і всередині платформи.

Мінуси:

Це не з відкритим вихідним кодом.

Наразі підтримуйте лише долари США та євро для здійснення криптовалютних покупок.

Витратна з точки зору комісії за допомогою кредитних карт.

Магнум гаманець

Magnum — ще один гаманець без опіки, який підтримує кілька криптовалют. Він підтримує пристрої trezor і облікових книг з повною інтеграцією. В даний час він підтримує понад 60 криптовалют з 40 криптовалют, близько 10 стабільних монет і більше 2000 токенів ERC-20 все в одному місці. Гаманець в даний час пропонує андроїд додаток, доступне в магазині Google Play.

Додаток гаманець дозволяє управляти, відправляти і отримувати криптоактиви. Ви можете миттєво обмінювати свої активи та токени за найнижчими доступними тарифами. Крім того, цікавим аспектом є те, що він не зберігає ваші особисті ключі та функції виключно на ваших публічних адресах. Однією з ключових особливостей гаманця Magnum є можливість претендувати на airdrops. Є 100+ доступні airdrops, щоб претендувати і заробляти безкоштовні крипто. Крім того, це дає можливість примножувати свої кошти через Delegated Proof Stake, даючи користувачам можливість обмінюватися своїми криптами та отримувати винагороди в обмін. Простіше кажучи, гаманець Magum має наступні плюси і мінуси:

Плюси:

Гаманець без варти

Мультивалютна підтримка

Підтримка токенів ERC 2000+ та підтримка шифрування 60 +

Мобільний додаток доступний

Краплі

Мінуси:

Немає програми для iPhone.

Гаманець Гуарда

Guarda пропонує безліч варіантів гаманців на вибір. Ви можете вибрати завантажити гаманець робочого столу для Windows, отримати доступ до веб-гаманця, встановити мобільний додаток на телефон Android або Apple або просто встановити його на свій браузер як розширення.

Окрім підтримки Tezos, він підтримує захоплюючу кількість монет та жетонів, які відповідають ERC-20. Guarda пропонує функціонал для обміну своїми криптосами з підтримуваними в додатку криптосами. Ви також можете придбати його за допомогою банківських карт Visa або MasterCard. Гаманець безпечний і перевірений і тому пропонує надійний і безшовний функціонал, який ви можете використовувати без ризику втратити свої дорогоцінні кошти. Простіше кажучи:

Плюси:

Підтримка декількох платформ — настільний комп'ютер, веб-гаманець, мобільний додаток або навіть розширення браузера.

Початківці дружні.

Функціональність обміну в додатку.

Опція покупки в додатку через Visa або Mastercard.

Мінуси:

Підтримка обмежених токенів.

Немає підтримки MacOS або Linux.

Тезос.Блакитний

Tezos.Blue — програма для гаманців з відкритим кодом, яку ви можете завантажити відразу. Хоча в даний час з підтримкою мобільних телефонів Android і ОС Windows, вона має тестовий функціонал, доступний з Apple Store. Це перспективний варіант як один з кращих гаманців tezos в безкоштовній категорії.

Він обіцяє екстремальний рівень безпеки завдяки рідній структурі додатків, яка захищена операційною системою, яку ви використовуєте. Він додає багатошарове шифрування на ваші приватні ключі, які зберігаються в пам'яті і в сховищі. Ці шари ускладнюють розшифровку ключів для хакера під час спроби атаки. Між додатком з мережею Tezos існує двосмугова мережа в режимі реального часу, що дозволяє вам взаємодіяти з мережею в безпечному і безшовному режимі. Збираючи все це разом для Tezos Blue у нас є:

Плюси:

Багатошарове шифрування.

Відкритий вихідний код і вільний у використанні.

Двосмугова підтримка мережі для безшовної взаємодії з мережею Tezos.

Мінуси:

Не дружелюбний новачок.

Необхідний базовий фон розробника для оптимального використання та встановлення.

Немає стабільного додатки для продуктів Apple або MacOS.

Висновок гаманців Tezos

Кращим тезос-гаманцем з точки зору наступних категорій є:

Кращий апаратний гаманець для TEZOS: Ledger Nano X

БЕЗКОШТОВНО БЕЗКОШТОВНО гаманець: Tezos.Blue

Кращий новачок дружній гаманець: Atomic гаманець

КРАЩИЙ ДОХІД гаманець: Magnum гаманець

Ось табличний підсумок для всіх розглянутих гаманців tezos:

7 Best Tezos Wallets [The Most Comprehensive List]

Ameer Rosic
#SerialEntrepreneur, Investor, #Digitalmarketing Adviser and Cofounder of @Blockgks a #blockchain innovation hub

Like what you read? Give us one like or share it to your friends and get +16 bl

94
Hungry for knowledge?
New guides and courses each week
Looking to invest?
Market data, analysis, and reports
Just curious?
A community of blockchain experts to help

Get started today

Already have an account? Sign In